Akce

Uspořádejte u nás svůj event!

Koncert

Chcete uspořádat open air koncert se svojí kapelou? My jsme připraveni! K dispozici máme podium, ozvučení a skvělý prostor. Stačí napsat a vše doladíme.  

Aktivity

Hledáte místo pro realizaci svých aktivit? Tak jste tu správně! Bruslení, tančení, aktivity pro děti a další, již mají své místo v programu. Ozvi se nám se svým nápadem a třeba se domluvíme.

Firemní akce

Pořád nevíte, kde uskutečnit váš teambuilding nebo letní párty? Terasa Smíchov je ideálním místem pro originální zážitky! Svěřte svůj event do našich rukou. Rádi Vám vytvoříme program na míru. 

O prostoru

Terasa Smíchov nabízí přes 500m2 prostoru a  umožní uspořádat akci až pro 300 lidí. Na místě usadíme přes 120 lidí a dokážeme Terasu uzpůsobit i na divadelní sezení pro realizaci stand-up, improvizačních show a dalších podobných akcí.

V programu aktuálně nabízíme taneční lekce, roller skating, pubquizy, beerpong a další aktivity jako malování, koncerty a hudební večery.

Pro firemní a teambuilding rádi připravíme akci na míru včetně zajímavého programu a skvělých koktejl na našem baru.

Terasa Smíchov
Beer pong - Terasa Smíchov
Koncert - Terasa Smíchov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram